صفحه اصلی > استایل و فشن : 10 عیدی و هدیه مناسب آرایشگر ها

10 عیدی و هدیه مناسب آرایشگر ها

اگر شما از آن دسته افراد هستید که مرتباً به یک آرایشگر خاص مراجعه می کنید و از مشتری های ثابت آنها هستید در تعطیلات مانند عید بهتر است که هدیه مناسب آرایشگر تهیه کنید و به این ترتیب از زحمات شان قدر دانی کنید.

میزان عیدی و هدیه مناسب آرایشگر ها

هدیه مناسب آرایشگر به طور نرمال وجه نقد است. میزان استاندارد آن بر اساس هزینه سرویس ای که از آن ها دریافت کرده اید و سابقه رفاقت شما و یا مدت زمانی که آن ها مراجعه می کنید بستگی دارد. اگر شما یکی از مشتری های همیشگی آن ها هستید و یا در کوتاهی مو و انجام کارهای تان وسواس بیش از حدی دارید حتما هدیه مناسب آرایشگر  را در نظر بگیرید.

به طور نرمال این مقدار باید حدود 20 درصد از هزینه سرویسی که دریافت کرده ‌اید باشد اما بسته به میزان و نوع رابطه تان می تواند بسیار بیشتر از این مقدار باشد

برخی افراد تنها 10 درصد سرویس سالانه شان را عیدی می دهند در حالی که برخی دیگر ممکن است 20 درصد و یا تا صد در صد هزینه‌ای که برای کوتاهی مو پرداخت کردند را به عنوان عیدی و هدیه آرایشگر در نظر بگیرند.

اگر شما با مشکل مواجه هستید و می خواهید بدانید میزان هدیه مناسب آرایشگر چقدر است می توانید به سادگی به قسمت پذیرش مراجعه کنید و از آن ها بپرسید که در منطقه شما چه مبلغی برای دادن عیدی رایج و یا چه نوع هدیه مناسب آرایشگر است. با اینکه نباید به خودتان فشار بیاورید تا قدردانی تان را از آرایشگرتان نشان بدهید.

اما دادن عیدی و هدیه مناسب آرایشگر یک راه سخاوتمندانه برای نشان دادن تشکر و قدردانی تان از کسی است که در طول سال ها به نیازهای شخصی شما با توجه به سلیقه و میزان ایرادگیری تان کاملا توجه کرده است. از قبل برنامه ریزی کنید و مبلغ اضافه را پیش از آخرین قرار سال کنار بگذارید تا دفعه آخر که در آن ها مراجعه می کنید مبلغ کافی به همراه داشته باشید.

عیدی های دیگر که به عنوان هدیه مناسب آرایشگر میتوان در نظر گرفت

شما می توانید علاوه بر عیدی نقدی هدیه مناسب آرایشگر را به عنوان قدردانی به آرایشگرتان بدهید

  1. یک سرویس اسپا شامل ماساژ یا فیشال
  2. شمع معطر
  3. محصولات مراقبت از بدن و حمام
  4. بلیط دونفره برای شام تماشای فیلم و یا هر دو
  5. اگر با سلیقه آرایشگرتان آشنایی دارید حتما میتوانید یک روسری دست بافت کلاه و یا شاید یک روسری ابریشمی برای خریداری کنید
  6. کارت هدیه
  7. کتاب فیلم یا مجله که ممکن است در طول یکی از قرار ملاقات آن نام برده باشد
  8. به عنوان یک ایده خاص می توانید کارت ویزیت زیبایی به آنها هدیه بدهید
  9. جواهرات یا کمربند
  10. قاب عکس برای قرار دادن یک عکس خانوادگی و یا عکس نوزاد نو رسیده

وقت گذاشتن و فکر کردن در خصوص هدیه ارزشمند است

در نهایت هر انتخابی را که برای دادن هدیه به آرایشگرتان انتخاب می کنید مطمئن باشید که به اندازه کافی روی آن فکر کرده اید ممکن است به نظر نرسد پول هدیه خاص و ویژه برای عیدی دادن به آرایشگر تان باشد اما اگر مطمئن نیستید که چه چیزی باید او هدیه بدهید دادن پول انتخابی هوشمندانه و است که کار شما را آسان میکند به هر حال هیچ کس بدش نمی آید که یک مقدار پول اضافی برای تعطیلات داشته باشد.

از آنجا که آرایشگر شما احتمالاً در طول سال زمان زیادی را به فکر کردن در خصوص استایل های مورد علاقه شما صرف می کند مطمئن شوید که در آن لحظه به یاد آرایشگر خود هستید و از خدمت های وفادارانه شان تشکر می کنید.

منبع: womens-fashion.lovetoknow

منبع