صفحه اصلی > بازارهای مالی : پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۶ خرداد ۱۴۰۳)

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۶ خرداد ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۵۶۹ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۰۱ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۰.۶۲ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۹ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۰.۲۰ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۷۵۹ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Chiliz امروز با رشد قیمتی ۱۳.۵۵ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Chiliz، نام رمزارزهای کور (CORE) با ۹.۹۶ درصد افزایش قیمت و داگ ویف هت (WIF) با ۸.۹۱ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال لیدو دائو (LDO) با ۶.۲۲ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Lido DAO نیز، ارز دیجیتال پندل (PENDLE) با ۵.۱۴ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال بیت تنسور (TAO)، با ۴.۴۳ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

 

منبع

کوین مارکت کپ