صفحه اصلی > بازارهای مالی : پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۷ خرداد ۱۴۰۳)

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۷ خرداد ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، برخی ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۴۱۲ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۰۵ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۰.۱۴ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۶ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم اما برخلاف بیت کوین، امروز صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۱.۲۸ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۵۶۴ دلار معامله می‌شود.

 

 

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال پندل (PENDLE)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال PENDLE امروز با رشد قیمتی ۷.۵۳ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از PENDLE، نام رمزارزهای یونی سواپ (UNI) با ۶.۷۶ درصد افزایش قیمت و اتریوم نیم سرویس (ENS) با ۴.۲۱ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال کاسپا (KAS) با ۸.۴۲ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Kaspa نیز، ارز دیجیتال ورلد کوین (WLD) با ۴.۶۷ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)، با ۴.۶۵ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

 

منبع

کوین مارکت کپ